MUNIpomaha.cz  |  30. 5. 2024, 8:42

Změna přihlašování do aplikace MUNI POMÁHÁ už 4. června

Milí dobrovolníci, milé dobrovolnice,

od 4. června 2024 se bude možné do aplikace MUNI POMÁHÁ přihlásit pouze přes UČO. Přihlášení přes Google nebo Apple ID už nebude fungovat. Pokud se přihlašuješ přes Google nebo Apple ID a chceš pomáhat dál, přečti si prosím tohle.

📌 Co teď?

Máš UČO, ale přihlašuješ se přes Google nebo Apple ID a tvůj účet na MUNI POMÁHÁ je vázaný právě na Google nebo Apple ID. Zároveň chceš přesunout informace, které na účtu máš, pod UČO, pod nímž se budeš od 4. června přihlašovat.

Dejte nám vědět na e-mail pomoc@muni.cz. Umíme spárovat tvůj současný účet s tvým UČO.

Jsi absolvent, ale nepamatuješ si heslo k UČO, a tak sis navázal profil v aplikaci MUNI POMÁHÁ na účet na Google nebo na Apple ID a přihlašuješ se přes tohle.

Obnov si, prosím, přístup do IS MUNI. Podrobný návod najdeš například tady nebo tady Pokud máš nějaké informace na původním účtu, napiš nám na e-mail pomoc@muni.cz a my ti spárujeme obnovené UČO s účtem, takže o nic nepřijdeš.

Proč to děláme? Je to jednoduché. Přecházíme na nový systém, který nám technicky usnadní správu aplikace a umožní lépe budovat komunitu na univerzitě. Tak neztrácej čas, změna je tu cobydup!

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci!

Tým MUNI POMÁHÁ

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram