Vyber si a pomáhej!

MUNIpomaha.cz  |  2/2020
21. 5. 2020, 15:34

Děkujeme, odvádíte skvělou práci!

Naše Dobrovolnické centrum dokázalo za poslední dva měsíce vyřídit přes 2 400 žádostí o pomoc, pouze díky vám! 

Pomáhejte s námi dál!

Stále jsou lidé a organizace, které Vaši pomoc potřebují - vyberte si komu a jak chcete pomáhat! Od teď již nemusíte čekat, až se vám někdo z Dobrovolnického centra ozve. Prostřednictvím naší webové aplikace si můžete sami vybrat, na kterou žádost o pomoc chcete reagovat. 

Jak se přihlásím?
Stačí do příkazového řádku zadat: koc.munipomaha.cz a vyplnit přihlašovací údaje:
jméno: dobrovolnik@munipomaha.cz
heslo: pomaham2020

Jak si v aplikaci vyberu, komu chci pomáhat?

Kde mohu sledovat aktuální informace o tom, kde je potřeba pomoci?
Pracujeme na tom, aby naše aplikace obsahovala notifikace, zatím ale používáme facebookovou skupinu MUNI pomáhá Dobrovolníci. Neváhejte a staňte se jejími členy, budete tak mít přehled o tom, co je aktuálně potřeba.

Máte vlastní nápad, jak pomáhat?

Události posledních měsíců vedou k tomu, že se Dobrovolnické centrum stává trvalou součástí Masarykovy univerzity. Chceme navázat na nebývalý rozměr pomoci, který se podařilo zajistit a vybudovat na Masarykově univerzitě platformu, která pomůže studentům i dobrovolníkům z veřejnosti pomáhat tam, kde to má smysl.

Pokud se chcete zapojit nebo realizovat vlastní projekt, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na spolupráci! Kontaktujte nás na mail@munipomaha.cz.

MUNIPRESS děkuje všem dobrovolníkům

Vážíme si Vašeho nasazení při zvládání současné krizové situace a rádi bychom vám jako poděkování nabídli to, co umíme nejlépe – knihy.

Připravili jsme pro vás volný přístup ke všem svazkům populárně naučné edice Munice, která přináší aktuální atraktivně zpracovaná témata z přírodních, společenských i humanitních věd. 

Pro přístup k těmto publikacím je potřeba krátká registrace. Publikace pak najdete buď přímo v hlavním menu stránky nebo na tomto odkazu.  

Raději byste si koupili tištěnou knihu podle vlastního výběru? V tom případě pro vás máme kupon na 20% slevu z aktuálních cen knih v MUNISHOPU. Kupon je možné použít na nákup už zlevněných titulů. Kód se zadává při dokončení objednávky a lze jej využít opakovaně do 31. července 2020.  
Kód kuponu: MUNIPOMAHA

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram