MUNIpomaha.cz  |  13. 10. 2021, 16:30

Dobrovolnický víkend #spolupotornadu je zpět!

O víkendu 16. a 17. října vyrážíme opět pomáhat do oblasti zasažené červnovým tornádem. Budeme moc rádi, když se zapojíte! Vaše pomoc je totiž stále potřeba. Více informací najdete v aplikaci MUNI POMÁHÁ či na webu dobrovolnik.munipomaha.cz u žádosti o pomoc s manuální prací, podrobnější informace vám poté přijdou mailem. Na místo vás dopravíme, zajistíme stravu i nocleh. Připojit se můžete i k Facebookové události zde. Těšíme se! 

Zpestřete si semestr dobrovolnictvím!

S novým semestrem přibyla spousta dobrovolnických činností, do kterých se můžete zapojit. Vždy vám můžeme jako přidanou hodnotu nabídnout skvělý pocit z pomoci druhým a smysluplně strávený čas.  Aktuálně sháníme například dobrovolníky na doučování dětíPomáhat má smysl. Pomáhej s námi! 

 

Hokejový souboj univerzit již tento čtvrtek

Již tento čtvrtek 14. 10. v 19 hodin nás čeká hokejový souboj týmů MUNI a MENDELU ve Winning Group Areně. Vstupenky lze zakoupit na síti Ticketportal za 190 Kč. Více informací najdete ve Facebookové události. Pojďte podpořit univerzitní hokej, slaďte se do modré barvy a užijte si skvělý večer s přáteli! 

MUNI POMÁHÁ si převzalo Cenu evropského občana

Dobrovolnické centrum MUNI POMÁHÁ si v pondělí 11. října slavnostně převzalo Cenu evropského občana udělenou Evropským parlamentem. Více si o této ceně můžete přečíst zde.  Cena patří všem našim dobrovolníkům, kteří neváhají obětovat svůj volný čas, aby zlepšili svět kolem sebe. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Jste dobrovolník? Zveřejněte si to v ISu!

Pokud dobrovolničíte s MUNI POMÁHÁ, tak lze tuto informaci uvést v informačním systému Masarykovy univerzity.  Jak na to? Jakmile se k nějaké dobrovolnické činnosti přihlásíte, přijde Vám mail s odkazem, přes který si činnosti v ISu zveřejníte.  Záložku “Dobrovolnictví” si pak můžete z ISu kdykoliv odebrat.  Je to opravdu jednoduché 😊! 

 

Školení pro dobrovolníky pod záštitou DC67

21.10. 2021 se bude konat online vzdělávací kurz pro dobrovolníky.  Školení bude zdarma - volných je však pouze 10 míst, tak neváhejte! Celkový rozsah kurzu bude 4 hodiny (od 16:30 do 21:00). Pokud vás nabídka zaujala a chtěli byste se přihlásit, více informací i s odkazem na přihlašovací formulář najdete na zde. Hlásit se můžete do 14.10.2021!

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram