MUNIpomaha.cz  |  11. 5. 2021, 10:51

Rozhodněte, jak bude vypadat merch pro dobrovolníky!

Připravujeme speciální edici předmětů, které si budete moci jako dobrovolníci MUNI POMÁHÁ zakoupit, nebo je budeme rozdávat. Chcete ovlivnit, jaké předměty do ní zahrneme? Zapojit se můžete i do tvorby samotného designu či sloganů. 
Hlasujte o podobě merche! Svoje názory nám můžete dát vědět prostřednictvím dotazníku do úterý 18. 5. 

Připomínáme spuštění nové verze mobilní i webové aplikace

Už od 19. 4. můžete využívat pro vyhledávání dobrovolnických příležitosti nejen svůj chytrý telefon, ale i web. Díky tomu je dobrovolnictví zase o něco přístupnější.
Pro hladké vyhledávání je potřeba zkontrolovat svůj profil a případně ho doplnit, neobejdete se ani bez aktualizace aplikace. 
Jak se vám na webu dobrovolnik.munipomaha.cz pracuje? Líbí se vám a vše funguje, jak má? Dejte nám vědět svoji zpětnou vazbu na pomoc@muni.cz . Děkujeme!
Máte zkušenosti s user experience designem? Hledáme dobrovolníky, kteří mají s UX praxi a zapojí se do testování. Hlaste se v aplikaci.

 

Hledáme koordinátora pro spolupráci s organizací Mezi námi

Chcete se podílet na propojování generací? Zapojte se do naší spolupráce s organizací Mezi námi o.p.s. a staňte se koordinátorem projektu Přečti a rozběhněte klub pohádkových babiček a dědečků v Brně. Koordinace zahrnuje komunikaci se seniory a mateřskými školkami a organizaci čtecích akcí.
Hledáme člověka, který se může zapojit dlouhodobě (rok a více) a má dostatek času, protože koordinace těchto aktivit může být v některých obdobích náročnější.  Organizace nabízí i částečnou finanční odměnu. 

Očkovací centrum Znojmo hledá administrativní pomoc na léto

Máte přes léto volno? OC Znojmo hledá administrativní posily na práci na PC, které se zapojí dlouhodobě v termínu 15. 6. - 31. 8. Dobrovolníci nebudou chodit denně, budou se střídat (vše závisí od počtu vakcín). Pracovní doba bude od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30, pokud bude vakcín více, pracovní doba se bude prodlužovat. S dobrovolníky bude uzavřena smlouva na DPP s finančním ohodnocením 100 - 120 Kč/h. Pokud máte zájem, hlaste se přes aplikaci. 

 

Chcete sdílet svůj dobrovolnický příběh a být součástí knihy?

Staňte se součástí knihy Covid POZITIVNĚ, kterou připravuje spisovatelka Michala Jendruchová, kniha bude o tom, že i během pandemie se toho děje spoustu pozitivního a povzbudivého. Jste ochotni sdělit svůj dobrovolnický příběh nebo naopak víte o silném a inspirujícím osudu někoho, komu jste pomáhali? Napište nám do úterý 18. 5. na pomoc@muni.cz

Chcete se zapojit do organizace letní školy doučování?

Žádosti o pomoc s doučováním ze stran rodičů i škol stále přibývá a distanční výuka způsobila spoustě dětem problémy ve studiu, které se bohužel prohlubují. My tento negativní trend sledujeme a chceme jej alespoň trochu zvrátit. Proto se chystáme během léta doučovat a pokud to okolnosti dovolí, tak spustit i letní školu.
Zatím je vše ve fázi nápadu a hledáme aktivní jedince, kteří by se chtěli na tomto projektu podílet, a rozjet ho s námi. Pokud chcete pomoci a být u vzniku této nové letní aktivity,  ozvěte se nám na pomoc@muni.cz.
Nabízíme různou míru zapojení. Hledáme hlavního koordinátora programu, ale i ty kteří budou vymýšlet formu letní školy, její aktivity, dále lektory a učitele.  

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram