Proběhl 2. ročník Letní školy doučování
Oba turnusy Letní školy doučování jsou za námi! I letos se Letní škola nesla v duchu čar a kouzel a účastnilo se jí přes 40 skvělých dětí. Svou energii a čas jim věnovalo 26 dobrovolníků, někteří dokonce v obou turnusech. Všem patří obrovský dík! Děkujeme rovněž našim pomocnicím z Pedagogické a Filozofické fakulty, které nám poskytovaly po celou dobu Letní školy metodickou podporu v oblasti doučování a pomáhaly také s její přípravou. Více o tom, jak vše probíhalo, se určitě dočtete v blízké době na našem webu, prozatím alespoň shrnutí: Byla to jízda, na kterou budeme dlouho vzpomínat, děkujeme ♥!!!
|