MUNIpomaha.cz  |  19. 4. 2021, 14:46

Odstávka a aktualizace aplikace MUNI POMÁHÁ

Připravujeme pro vás zlepšení ve stávající mobilní aplikaci MUNI POMÁHÁ, z tohoto důvodu ji musíme na pár hodin pozastavit. Aplikace nebude v provozu v pondělí 19. 4. v čase 18:00 - 2:00. Od zítřka se můžete těšit na vylepšenou apku, nicméně aby vám fungovala, musíte ji aktualizovat.
Tak s tím zítra neváhejte, čeká na vás pár zlepšení, díky kterým budete moci ještě efektivněji hledat svoje dobrovolnické příležitosti!

Spouštíme webovou verzi aplikace MUNI POMÁHÁ

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit novou webovou verzi aplikace, najdete ji na stránce: dobrovolnik.munipomaha.cz.
Její funkce bude stejná jako u té mobilní, ale umožní výběr i těm, kteří nemají chytrý telefon a všem, kteří preferují vybírání dobrovolnických příležitostí přes počítač. Díky tomu bude dobrovolnictví zase o něco přístupnější.
Pro přihlášení přes web používejte stejný přihlašovací účet (např. Google účet) jako v telefonu, jen tak budou data na obou místech aktuální.
Web spustíme už zítra, v úterý 20.4. Doufáme, že vás potěší stejně jako nás 😊 

 

Změny v aplikaci aneb na co se můžete těšit!

Nová verze aplikace vám přinese několik změn:
Doplnění polí v sekci Můj profil – správné a důkladné vyplnění je klíčové, jen tak vám budou přicházet dobrovolnické nabídky přímo na míru. Zkontrolujte, zda máte všechny vaše údaje aktuální.
Změna při zadávání adres – adresy se nyní automaticky doplňují, můžete jich mít víc, a to i v zahraničí. Díky tomu vám budou přicházet nabídky pomoci ve vašem sousedství.
Tlačítko aktivace profilu se přesouvá do sekce Můj profil. Stále máte možnost svůj profil deaktivovat.
Odstranění funkce kalendář – moc z vás ho totiž nevyužívalo. Ale už teď chystáme možnost propojení vašeho dobrovolnictví s vašim kalendářem.

Veletrh JobNEST online a MUNI POMÁHÁ hostem

Veletrh státní správy a neziskových organizací MUNI JobNEST proběhne v online formátu 21. – 22. dubna 2021. Veletrh je určen pro studenty a absolventy VŠ, kteří se chtějí zorientovat na trhu práce v oblasti státní správy a neziskových organizací, či získat kontakty na zaměstnavatele. Veletrh je pro studenty a absolventy ZDARMA.  
Přidejte se na prezentaci MUNI POMÁHÁ, která proběhne ve středu 21. 4. 16:30 – 17:10. Čeká a těší se na vás celý tým dobrovolnického centra, zazní praktické informace, rady a tipy na dobrovolničení. V krátkém kvízu se dozvíte, jaký jste typ dobrovolníka a o svých zkušenostech promluví pět dobrovolníků. Nechte se inspirovat a přidejte se k nám!
Více na webu JobNEST.

Dobrovolnické online schůzky

Máte otázky k dobrovolnické činnosti nebo jste úplný nováček a chcete vědět o MUNI POMÁHÁ víc? Přidejte se na některou z našich online schůzek. Provedeme vás dobrovolnickými příležitostmi, aplikací a prostor bude i pro vás a vaši zpětnou vazbu, otázky a případné dobrovolnické zkušenosti.
Připojit se můžete přes Teams ve čtvrtek 22. 4. v 16:30 nebo v úterý 27. 4. v 11:00. Nebo kdykoliv v budoucnu! Aktuální termíny najdete vždy v aplikaci.

 

Stále hledáme dobrovolníky na doučování

I když se některé děti vrátily alespoň částečně do lavic, stále jich hodně potřebuje pomoc s látkou a ocení pomoc s doučováním. Doučovat můžete nejen na obou stupních ZŠ, zájem o doučování projevují i středoškoláci nebo ti, co se připravují na přijímačky. 
Jestli chcete doučovat, ale chybí vám zkušenosti, tak využijte náš e-learning, připravený dobrovolníky přímo pro vás.

Vzdělávání pro dobrovolníky

Vzdělávací kurzy pro dobrovolníky od našich spřátelených organizací Diecézní charity Brno a DC 67 proběhnou prezenčně v květnu ve dvou termínech (12.5. a 19.5.) a jsou pro vás zdarma.
Témata budou např. úvod do supervize, péče o sebe, syndrom vyhoření, hranice mezi dobrovolníkem a příjemcem pomoci, a jiné. Počet míst je omezen, tak neváhejte! Přihlásit se a přečíst si podrobný program můžete zde.

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram