MUNIpomaha.cz  |  1. 9. 2023, 13:18

Závěr léta s MUNI POMÁHÁ

Co jsme zažili v létě? Především třetí ročník Letní školy doučování

Léto má být časem odpočinku, nových dobrodružství, zážitků a rodících se přátelství. To všechno se podařilo prožít díky třetímu ročníku Letní školy doučování, kterou tentokrát provázelo téma „Cesta kolem světa“. Více si můžete přečíst v článku nebo na sociálních sítích MUNI a MUNI POMÁHÁ.

Poděkování patří všem dobrovolníkům, díky kterým jsme mohli dětem zpříjemnit léto.

Získejte DOBROkredity

Máme pro vás dobrou zprávu - za vaše DOBROvolnictví lze získat i kredity! Můžete tak nejen pomoci někomu druhému, ale i získat cenné zkušenosti a posunout své studijní výsledky. A to se vyplatí 😉. Více informací o dobrovolnických předmětech, které lze zapisovat až do 1. října, si můžete přečíst zde:

 

Kde se můžeme vidět?

Chcete se s námi potkat, popovídat si, dozvědět se novinky nebo se zeptat na možnosti zapojení či jiné informace? Přinášíme seznam akcí, kde nás budete moct vidět naživo.

Pokud jste z ECON MUNI, příležitost bude na Orientačním týdnu Ekonomicko-správní fakulty v úterý 19. 9. od 10 do 15 hodin přímo v lobby fakulty.

Další možností je vítání semestru v rámci akce SemestrStart pořádané Nadačním fondem studentů FF MU. Najdete nás ve středu 20. 9. na nádvoří Filozofické fakulty od 11 do 17 hodin, kde bude i bohatý kulturní program.

Těšíme se na Vás!

Průzkum o dobrovolnictví pokračuje!

Přínosy a výzvy, které s sebou nese dobrovolnictví jste s námi již mnozí sdíleli a my vám za to děkujeme! Tím ale získávání dat nekončí, a proto ještě několik skupinových diskuzí (tzv. focus group) na toto téma uskutečníme. Pokud jste tedy student nebo absolvent MUNI a chcete svou dobrovolnickou zkušenost sdílet, hledáme právě vás! Je třeba si vyhradit 2 hodiny času v týdnu od 4. do 8. září či v týdnu od 11. do 15. září. Přesné termíny zatím nemáme, bude záležet na domluvě. Vše se uskuteční v budově MUNI na Komenského náměstí. Nabízíme finanční odměnu 500 Kč. Pokud se chcete zúčastnit a pomoci nám tak s výzkumem, vyplňte, prosím, co nejdříve následující vstupní dotazník.

Pomozte nám posunout téma dobrovolnictví na vysokých školách o kousek dál. Předem děkujeme za Vaše zapojení a čas 💙!

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram