MUNIpomaha.cz  |  24. 11. 2022, 14:57

MUNI POMÁHÁ děkuje

Zveme vás na oslavu dobrovolnictví!

V předvánočním čase bychom chtěli poděkovat vám – všem našim dobrovolníkům za to, že s námi pomáháte! Od založení MUNI POMÁHÁ jsme jako společnost procházeli nelehkými výzvami, při jejichž zvládání mělo dobrovolnictví nezastupitelnou roli. Je proto na čase poděkovat si, ocenit a oslavit cestu, kterou jsme už společně zvládli ujít!

Ať už jste pomáhali v boji s pandemií, tornádem, lidem zasaženým válkou na Ukrajině anebo pomáháte každý den seniorům, dětem a těm, kteří to potřebují, zapisujete se všem do života a jste jejich i našimi superhrdiny ♥.

A na tolik díků nám jeden den nestačí!

Zveme vás proto rovnou na dva večery. V pondělí 5. prosince v Café Práh se uskuteční série workshopů a promítání dokumentu s debatou a v úterý 6. prosince v kavárně Trojka koncert skupiny StarTracks. Dejte nám prosím vědět, zda se na vás můžeme těšit, a kterých částí se zúčastníte. Zejména pro kvalitu workshopů je důležité znát počet účastníků. Proto prosíme o vyplnění krátkého formuláře (https://forms.office.com/r/0C66sY2rwD). Celá akce je zdarma.

Chcete nám pomoci s výzdobou a přípravou celé akce? Připojte se na Kreativní odpoledne 30. listopadu od 16 do 19 hodin v Klubu Antonína Trýba na Komenského náměstí č. p. 2.

Celý program akce najdete na našem webu a také ve Facebookové události.

Těšíme se na vás.
Tým MUNI POMÁHÁ

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram