MUNI POMÁHÁ děkuje

V předvánočním čase chceme poděkovat všem našim dobrovolníkům za to, že s námi pomáhají! Srdečně zveme na oslavu dobrovolnictví!

23. 11. 2022

Bez popisku

Od založení MUNI POMÁHÁ jsme jako společnost procházeli nelehkými výzvami, při jejichž zvládání mělo dobrovolnictví nezastupitelnou roli. Je proto na čase poděkovat si, ocenit a oslavit cestu, kterou jsme společně zvládli ujít! Ať už dobrovolníci pomáhali v boji s pandemií, tornádem, zasaženým válkou na Ukrajině anebo věnují svůj volný čas seniorům, dětem a těm, kteří to potřebují, zapisují se lidem do života a jsou našimi superhrdiny.

Zveme všechny naše dobrovolníky a partnery na dva kulturně-vzdělávací večery. V pondělí 5. prosince se v Café Práh uskuteční série workshopů a promítání dokumentu s debatou. V úterý 6. prosince proběhne v kavárně Trojka koncert skupiny StarTracks.

Dejte nám prosím vědět, zda se na vás můžeme těšit a kterých částí se zúčastníte. Zejména pro kvalitu workshopů je důležité znát počet účastníků. Proto prosíme o vyplnění krátkého formuláře: https://forms.office.com/r/0C66sY2rwD. Celá akce je zdarma.

Chcete nám pomoci s výzdobou a přípravou celé akce? Připojte se na Kreativní odpoledne 30. listopadu od 16 do 19 hodin v Klubu Antonína Trýba na Komenského náměstí č.p. 2.

Celý program akce najdete níže a také doporučujeme sledovat Facebookovou událost.

Těšíme se na viděnou a společnou oslavu.

Program akce

Pondělí 5. 12. 2022 – Dobro wellness day
Café Práh ve Vaňkovce
Úterý 6. 12. 2022 – Dobro párty
Kavárna Trojka
  • 19:30 Open door
  • 20:00 koncert kapely StarTracks. Před zahájením koncertu nás čeká slovo rektora Martina Bareše, paní prorektorky Simony Koryčánkové a týmu MUNI POMÁHÁ. Večerem provede moderátor Petr Sucháček.

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info