Dobrovolnické centrum MUNI POMÁHÁ

Naše dobrovolnické centrum vzniklo v březnu 2020 v reakci na epidemii koronaviru. Boj s epidemií je stále jeho hlavní náplní, svou činnost ale také rozšiřuje. 

Jsme přesvědčeni, že dobrovolnická činnost má svůj obrovský význam v době krize i klidu. Kromě jejího dopadu na okolní svět, kvůli kterému se jí věnujeme, vnímáme i její vliv na dobrovolníky samotné. Věříme, že se jedná o cennou zkušenost, a naší snahou je vytvářet takové prostředí, ve kterém je pro každého snadné a samozřejmé se do dobrovolnické činnosti zapojit. Může se totiž jednat jen o malou a krátkodobou pomoc pro dobrovolníka, a zároveň obrovskou pomoc pro příjemce pomoci.

Představujeme aplikaci pro mobilní telefony MUNI POMÁHÁ

Aplikace MUNI POMÁHÁ je určena všem dobrovolníkům, z Masarykovy univerzity i z veřejnosti. Umožňuje určit své dobrovolnické preference a získávat notifikace ve chvíli, kdy naše dobrovolnické centrum přijme žádost o pomoc, která jim odpovídá.

aplikace muni pomáhá

Dobrovolnické programy

Pomoc v boji proti šíření epidemie a ve zvládání jejich důsledků je aktuálně nejdůležitější agenda našeho dobrovolnického centra.

Zapojit se ale můžete i jinak.

dobrovolnické programy

Jak se zapojit

MUNI POMÁHÁ při pandemii koronaviru
- i při druhé vlně!

chci pomoci

potřebuji pomoc

Jak jsme pomáhali při první vlně epidemie

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info