Kdy se v aplikaci odhlásit z vybrané žádosti o pomoc?
V aplikaci MUNI POMÁHÁ máte možnost se z žádosti o pomoc, se kterou pomáháte, také odhlásit. Odhlášení slouží pro případy, kdy je pomoc stále potřeba, ale vy ji z nějakého důvodu nemůže dále poskytovat (karanténa, nemoc atd.). Pokud příjemce pomoci již pomoc dále nepotřebuje, prosím, neodhlašujte se. Po odhlášení se totiž žádost o pomoc stává opět aktivní a my pro ni znovu hledáme dobrovolníky. U žádosti nechte zatrhnuté tlačítko Pomoc již aktivně řeším / vyřešil(a) jsem, víme tak, že je vyřízená. Děkujeme!
|