MUNIpomaha.cz  |  21. 12. 2020, 11:25

Váš názor je pro nás důležitý!

Co se nám povedlo a co ne? Co můžeme zlepšit? Co máme změnit? Co rozhodně měnit nemáme? Vyplňte náš krátký dotazník a dejte nám vědět, co si myslíte! Jedině s vaší zpětnou vazbou můžeme naši práci dělat dobře a pomáhat smysluplně. Děkujeme za vyplnění!
Dotazník je anonymní a zabere vám jen pár minut.

Vyplnit dotazník

Jaký má dobrovolnictví vliv na úroveň vašich kompetencí?

Věříme, že dobrovolnictví má pozitivní vliv nejen na příjemce pomoci, ale i na dobrovolníka samotného. Může se jednat i o dobrý způsob, jak vylepšit své kompetence. Na webu Praktické psychologie můžete opakovaně zjišťovat jejich úroveň. Třeba nyní a pak po několika měsících, kdy se věnujete nějaké formě dobrovolnictví.

Test kompetencí
 

Kdy se v aplikaci odhlásit z vybrané žádosti o pomoc?

V aplikaci MUNI POMÁHÁ  máte možnost se z žádosti o pomoc, se kterou pomáháte, také odhlásit. Odhlášení slouží pro případy, kdy je pomoc stále potřeba, ale vy ji z nějakého důvodu nemůže dále poskytovat (karanténa, nemoc atd.).
Pokud příjemce pomoci již pomoc dále nepotřebuje, prosím, neodhlašujte se. Po odhlášení se totiž žádost o pomoc stává opět aktivní a my pro ni znovu hledáme dobrovolníky. U žádosti nechte zatrhnuté tlačítko Pomoc již aktivně řeším / vyřešil(a) jsem, víme tak, že je vyřízená. Děkujeme!

Rok 2020 pro nás byl bezesporu velice náročný. Ukázal nám ale také, že jsou zde lidé, kterým není lhostejné, co se kolem nich děje. Kteří jsou v době krize ochotni převzít díl odpovědnosti ke společnosti a činy dostát hodnotám, které reprezentuje univerzita se jménem Masarykovým. Moc za to děkujeme, dodává nám to naději, že společně zvládneme mnohé. Protože už jsme to zvládli - na jaře a teď znovu. Moc děkujeme!

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram