MUNIpomaha.cz  |  19. 12. 2023, 15:12

Milá dobrovolnice, milý dobrovolníku,

kalendářní rok je skoro u konce a nás brzy čeká nová kapitola s názvem „2024“. My ti za celý náš tým přejeme do nového roku jen to nejlepší. Ať ti každý den přinese nové příležitosti, nezapomenutelné zážitky a splněné sny.

Zároveň ti držíme palce a přejeme hodně štěstí u všech zkoušek a povinností, které tě hned ze začátku roku čekají. Snad ti jako superhrdinovi*ce nemusíme připomínat, že nic není nemožné!

Ještě bychom ti rádi připomněli, že v naší dobrovolnické aplikaci najdeš spoustu příležitostí, jak vyběhat vánoční cukroví, jak si splnit novoroční předsevzetí, anebo jak pomoci tam, kde to je zrovna potřeba.

Pokud se během tvého dobrovolnictví vyskytl nějaký problém nebo je zde cokoliv, co bys námi rád*a sdílel*a, tak nám dej určitě vědět, jsme tu pro tebe. Mimo to víme, že pro některé mohou být Vánoce symbolem stresu nebo osamocení, a proto kdyby tě cokoliv trápilo, tak je tu pro tebe Modrá linka - pomoc v nouzi (modralinka.cz), na kterou se můžeš kdykoliv obrátit.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na jedno obrovské DÍKY. Jsme moc rádi za to, že ses k nám přidal*a a že pomáháš svému okolí. Co všechno jsme v tomto roce společně zvládli jsme shrnuli v krátkém ohlédnutí za kapitolou s názvem „2023“.

Tak ještě jednou veselé Vánoce a Šťastný nový rok.
A děkujeme.

Srdečně
Tým MUNI POMÁHÁ

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram