MUNIpomaha.cz  |  31. 1. 2022, 18:21

Přání do nového roku

Za tým MUNI POMÁHÁ přejeme všem dobrovolníkům poklidný rok 2022 a děkujeme za uplynulé roky všem, kteří se zapojili. Jsme moc rádi, jaká ochota pomáhat se v tomto roce projevila a doufáme, že nás bude doprovázet i nadále. 

Ohlídnutí za rokem 2021

To nejdůležitější, co se v našem dobrovolnickém centru v tomto roce odehrálo, naleznete v článku, který právě vyšel.

 

Další vývoj covid-19

Nové varianty onemocnění Covid-19 se dostávají k nám a šíří se rychleji. Co to znamená pro nás? Především to, že musíme být připraveni. Sledujte prosím aplikaci, je možné, že budou opět potřeba medici a studenti dalších lékařských oborů do nemocnic. Věříme, že pokud tyto situace nastanou, vše s vaší pomocí zvládneme tak, jak v předchozích vlnách.

Jak na webové notifikace?

Využíváte aplikaci v jejím webovém rozhraní? Chcete, aby vám přicházeli notifikace stejně jako u její mobilní verze?
Následujte návod na našem webu a objevte tu pravou dobrovolnickou příležitost.

Doučuj spolu s námi

V aplikaci máme stále nejvíce žádostí, které se týkají doučování. Pokud máte zájem doučovat a mít možnost změnit život dětem, které to potřebují, přihlaste se k žádosti, která vám vyhovuje.
Ať už budete doučovat prezenčně či online,  jednu hodinu týdně nebo dokonce více.
Každá pomoc se počítá! Dětem a studentům začíná nové pololetí, pomozte jim k lepším studijním výsledkům, ale hlavně se do školy těšit. I takový efekt může doučování přinést. 

 

Používání tlačítka Pomoc řeším

V aplikaci již chvíli existuje tlačítko Pomoc řeším. To nám dává zpětnou vazbu toho, v jaké fázi se pomoc právě nachází. Prosíme vás tedy,  abyste toto tlačítko používali a měnili průběžně v možnostech právě tu variantu, která odpovídá stavu dobrovolnické pomoci, ať víme, že je všechno v pořádku a běží, tak jak má! Děkujeme!

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram