MUNIpomaha.cz  |  31. 7. 2023, 15:33

Letní zprávy z MUNI POMÁHÁ

Zapojte se do skupinových diskuzí o dobrovolnictví

Jste student nebo absolvent MUNI, zapojujete se do dobrovolnické činnosti a chcete tuto svoji zkušenost sdílet? Hledáme účastníky do průzkumu o přínosech a výzvách dobrovolnictví. Průzkum bude probíhat formou skupinových diskuzí (tzv. focus group) v týdnu od 14. do 18. srpna v budově MUNI na Komenského náměstí.  Je třeba si vyhradit dvě hodiny času a bude za ně nabídnuta finanční odměna. Pokud se chcete zúčastnit a pomoci nám s průzkumem, vyplňte následující vstupní dotazník do čtvrtka 3. 8. 2023. Na základě jeho vyplnění rozhodneme o vaší účasti a kontaktujeme vás s bližšími informacemi o dni, času a místě konání.

Pomozte nám posunout téma dobrovolnictví na vysokých školách o kousek dál. Předem děkujeme za vaše zapojení a čas ❤️.

Pár tipů k aplikaci

Jak jsme již v minulém newsletteru zmiňovali, máme radost, že byla nasazena nová verze aplikace! Pokud vám nefunguje správně, máme pro vás několik tipů.

  • Vyzkoušejte anonymní okno: Pokud pracujete s webovou verzí aplikace, ale stále se vám zobrazuje její stará verze, problémem mohou být uložená cookies. Řešením může být jejich vymazání nebo jednoduše aplikaci otevřete v anonymním okně.
  • Mrkněte do Google Play: Mobilní aplikace by se vám měla automaticky aktualizovat. Sami si to ale můžete ověřit v Google Play. Pokud u aplikace vidíte tlačítko „aktualizovat“, znamená to, že pracujete se starou verzí a je potřeba si ji skrze toto tlačítko aktualizovat. Pokud se zobrazuje pouze tlačítko „otevřít“, vše by mělo být v pořádku 😉.
  • Napište nám: Pokud vám delší dobu aplikace nefunguje a nepomohly vám ani tyto tipy, napište nám na pomoc@muni.cz a zkusíme problém vyřešit.

Do čeho se aktuálně můžete zapojit

Chcete vyrazit za kulturou nebo na sportovní akci, zároveň u toho probrat současnou situaci a dění ve světě, a přitom někomu pomoci? Absolvent MUNI na vozíčku hledá právě vás jako doprovod. 

MUNI Teiresiás pořádá 17.–23. srpna 28. ročník mezinárodního tábora pro zrakově postižené studenty ve věku od 16 do 21 let v Telči. Úkolem dobrovolníků bude dohlížení na klidný průběh akce. Účast se dá potvrdit jako praxe v pedagogické a sociální oblasti a samozřejmostí je hrazené ubytování a strava.

Láká vás vyrazit na výlet po Česku i zahraničí a u toho někomu pomoci? Manželský pár na elektrickém vozíčku hledá dobrovolníka, který by s nimi na takové výlety jezdil a vypomáhal jim na cestách. Všechny výdaje za ubytování, stravu i pojištění budou dobrovolníkovi hrazeny.

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram