MUNIpomaha.cz  |  10. 12. 2021, 17:33

Děkujeme všem dobrovolníkům!

Dne 5. prosince jsme oslavili Mezinárodní den dobrovolníků! Tímto chceme ještě jednou poděkovat všem, kteří se s námi zapojovali a stále zapojují do dobrovolnické činnosti za celou dobu, co naše centrum funguje! Pro tuto příležitost jsme připravili i krátké video.  Děkujeme a jsme rádi, že jste se rozhodli pomáhat s námi!

Potřebujeme vás ❤

Opět se spustila vlna žádostí spojených s epidemií covid-19. Počítá se každá ruka! Momentálně potřebujeme obsadit místa v nemocnicích – přesněji v Uherském Hradišti, Boskovicích, Kyjově, Tišnově a Ivančicích. Zapojit se však můžete i jinak. Většinou jde o doučování, ale také o nákupy, doprovod k lékaři či venčení pejsků. Neváhejte proto a nahlídněte do aplikace MUNI POMÁHÁ na vypsané žádosti o pomoc. Děkujeme!

 

Adventní darování krve u sv. Anny

Adventní darování – nejcennější dárek. Přesně takhle se jmenuje darovací akce u sv. Anny, která probíhá ve dnech 6. - 17. 12. 2021. Mezi benefity pro dárce můžete najít: vyšetření hladiny protilátek proti COVID-19 (IgG), adventní balíček, den volna, slevu na dani, občerstvení a další! Objednat se můžete on-line na www.fnusa.cz nebo telefonicky na 543 182 190.

Aktualizujte si aplikaci

Naše apka se stále vyvíjí. Chceme, aby pro vás i pro nás byla co nejpřínosnější a nejpřehlednější. S novinkami a novými nastaveními je však potřeba ji aktualizovat a znovu uložit váš profil dobrovolníka

Díky tomu bude fungovat ještě lépe. Neváhejte nám dát zpětnou vazbu v případě, kdy vám apka nefunguje, jak má. Děkujeme za spolupráci!

 

Nové tlačítko v apce

V rámci zlepšení zpětné vazby jsme připravili tlačítko Pomoc řeším. Díky němu můžete zaznamenávat, v jaké fázi se vaše dobrovolnická činnost nachází. Novinka nabízí tři varianty, a to

  • Jsem v kontaktu s příjemcem pomoci
  • Dobrovolnickou činnost již vykonávám
  • Dobrovolnická činnost je již hotová, má pomoc již není potřeba

Jednotlivé varianty měňte pravidelně dle aktuálního stavu pomoci. Díky tomu budou naši koordinátoři vědět, že vše běží, jak má.

Sledujte aktuální dění z MUNI POMÁHÁ

Pokud nechcete, aby vám unikly novinky z našeho dobrovolnického centra, sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo se přidejte do naší dobrovolnické skupiny. Studenti lékařských a farmaceutických oborů se mohou přidat do CoviDobrovolníci LF MU.

Aplikaci MUNI POMÁHÁ stahujte na Google Play nebo AppStore, případně použijte webovou verzi dobrovolnik.munipomaha.cz.

 

Volunteering for English speakers

Do you want to volunteer with us, but you do not speak Czech? No problem! You can download the app in App Store or Google Play or go to dobrovolnik.munipomaha.cz and before you log in, switch the language in the top right corner. Look for the requests for help, which are written also in English as these are the only request suitable for English speakers. If you need help, contact us by email pomoc@muni.cz.

Tým MUNI POMÁHÁ přeje krásný advent

Milí dobrovolníci přejeme vám všem krásný předvánoční časklidný advent.  Pro ty z vás, kteří nestojí o klid a chtějí dělat dobré skutky, máme vzkaz:
"Aktivuj mód dobrovolníka a svoje superschopnosti!"

Vaše Masarykova univerzita

E-mail  pomoc@muni.cz

© 2024
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram