MUNI POMÁHÁ UKRAJINĚ
Masarykova univerzita v reakci na situaci na Ukrajině organizuje pomoc pro ukrajinské studenty, akademiky a jejich rodiny.
Dobrovolnické centrum Masarykovy univerzity už funguje dva týdny. Za tu dobu vyřídilo více než tisíc poptávek o pomoc ze strany institucí i jednotlivců. Děkujeme všem dobrovolníkům, že jsou v tom s námi!
Masarykova univerzita v reakci na situaci na Ukrajině organizuje pomoc pro ukrajinské studenty, akademiky a jejich rodiny.
Dobrovolnické centrum MUNI POMÁHÁ pořádá ve spolupráci s organizací Brno pro Ukrajinu humanitární sbírku materiální pomoci Mikuláš pro Ukrajinu. Uskuteční se u příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků 5. 12. 2023 v prostorách Tržnice Brno na Zelném trhu od 14 do 21 hodin. Můžete se těšit na pásmo přednášek i na besídku pro děti. Program naváže oslavou dobrovolnictví v Univerzitním kině Scala.