Doučovatelské setkání a workshop

Doučujete s MUNI POMÁHÁ? Nebo vás láká s doučováním začít? Připojte se na naše Doučovatelské setkání.

9. 2. 2023

Bez popisku

Záměrem těchto setkání je vytvořit prostor pro sdílení zážitků a zkušeností z doučování skrze MUNI POMÁHÁ, vzájemnou podporu, rozvíjení se i setkávání. Na tomto setkání nás čeká workshop Specifika doučování dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí, který vám pomůže se na doučování připravit a odpoví na otázky, které se s touto aktivitou pojí.

Akce se uskuteční 16. února 2023 v 15:00 v Kabinetu multikulturní výchovy (Poříčí 31a, ve druhém patře). Pokud se plánujete zúčastnit, dejte nám to vědět přes tento formulář.

Workshopem nás provede Mgr. et Mgr. Markéta Košatková, Ph.D. z Katedry sociální pedagogiky Pedagogické fakulty MUNI, která se profesně zabývá osobnostnímu rozvoji budoucích učitelů a vzdělávání žáků se specifickými vzdělávacími potřebami. Markétu zajímá interkulturní a internacionální vzdělávání a před několika lety přišla s myšlenkou propojení studentů pedagogiky a dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí skrze doučování. Markéta vám poskytne praktické rady, které využijete při přípravě na doučování i během něj, představí cílovou skupinu a její specifika a odpoví na otázky, se kterými na setkání přijdete nebo se během něj vynoří.

Katedra sociální pedagogiky a MUNI POMÁHÁ se doučování dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí dlouhodobě věnují. Doučování může těmto dětem velmi pomoci a může zmenšovat rozdíly v podmínkách, které děti v různých rodinách mají.

Na workshopu se můžete také informovat o aktivitě Klubík - skupinové doučování a o předmětu Doučování dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Kontaktní osobou je Zuzana Dvořáková (776 286 288).


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info