Ghost of You zahrají dobrovolníkům

6. 4. 2020

Bez popisku

Do akce MUNI pomáhá se přihlásilo přes 4300 dobrovolníků, kteří zatím pomohli více než 1700 lidem a institucím. A dalších více než 1000 lidí přispělo dvěma miliony korun na materiální zajištění této pomoci.

Poděkováním všem bude koncert mladé brněnské kapely Ghost of You složené ze studentů a absolventů MUNI. A protože stále platí nouzový stav, nejde to jinak než online.

Ve čtvrtek 9. dubna v 19 hodin budeme živě streamovat na facebookové stránce Masarykovy univerzity ze společného studia MUNI TV, Studex.tv a Radio R . Připojí se i rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš a organizátoři z Dobrovolnického centra MU.

Ghost of You

Ghost of you je mladá brněnská skupina, která se po vydání debutového alba stala jednou z nejskloňovanějších formací na české nezávislé scéně. Jejich psychedelický pop si našel své publikum nejen u nás, ale i za hranicemi. Důkazem je turné v Londýně, vystoupení na prestižním maďarském Szigetu, Donauinselfestu ve Vídni či přijaté pozvání na Eurosonic 2017 v Nizozemí. Strhující energická show v kombinaci s něžným charismatickým projevem frontmana Tomáše Novohradského přinesla kapele možnost vystoupit na Colours of Ostrava, Rock for People, Donauinselfest, MFF v Karlových Varech, Metronome festivalu, Besedy u Bigbítu či v rumunském Banátu. Jejich neutichající koncertní nasazení (více než 200 vystoupení) se nastartovalo vydáním debutového alba Glacier & the City (Indies Scope), které vzniklo pod dohledem renomovaného producenta Ondřeje Ježka.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info