MUNI uklízí o 105

Masarykova univerzita se letos připomíná 105. výročí založení. Přijďte s námi strávit smysluplné odpoledne a udělat část Brna o kousek hezčí.

1. 3. 2024

Bez popisku

Tohle je zpráva nejen pro pořádkumilovné. Letos se účastníme celorepublikové akce Ukliďme Česko a přidat se můžete i vy. My z MUNI POMÁHÁ spojíme síly s MjUNI a společně uděláme část Brna o kousek hezčí.

Sejdeme se v sobotu 6. 4. ve 13:30 v Botanické zahradě Pedagogické fakulty (hledejte ji hned za Univerzitním kampusem na adrese Vinohrady 100) a ve skupinkách se vydáme na společný úklid okolí.

Přijďte strávit smysluplné odpoledne, na jehož konci vás čekají hned dvě odměny. Tou první je vstup a prohlídka botanické zahrady. A druhou odměnou bude společné opékání špekáčků. Akce je otevřená všem, kdo chtějí přiložit ruku k dílu, tak s sebou klidně vezměte i svoje blízké.

S sebou: potraviny na opékání, dobrá obuv a rukavice

Zapište si datum a sledujte i naši Facebookovou událost, ať vám neutečou další informace. Pokud se k nám nemůžete v daný den přidat, nevadí. Ukliďte část svého okolí, každá pomoc životnímu prostředí se počítá.

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info