Oslavili jsme třetí narozeniny

Je to už tři roky od vzniku MUNI POMÁHÁto si žádalo oslavu. Přesně v den výročí založení centra, tedy 13. března, jsme se potkali ve Třech Ocáscích a vzpomínali, soutěžili, a hlavně se společně radovali.

17. 4. 2023

Bez popisku

Tři roky se mohou zdát jako malé číslo, nás však za tu dobu potkalo tolik výzev, že bychom (kéž by) mohli mít vystaráno na celou dekádu! Naše centrum vzniklo v době koronavirové pandemie, která se potom na dlouhou dobu stala cílem naší pomoci. Následovalo tornádo na jižní Moravě a pomoc Ukrajině, čemuž se věnujeme dodnes. Přitom se každý den potýkáme s neméně důležitými výzvami jako jsou pomoc seniorům, doučování a hlídání dětí, jejichž rodiny to potřebují, a další.

Naši dobrovolníci už pomohli na tolika místech a udělali stopu v tolika lidských životech, že to je opravdový důvod k oslavě. A tak jsme si dovolili oddechnout a slavit! Společně jsme sfoukli svíčky, nakrájeli jsme dort a připili si. Nechyběly ani balónky a muzika, to vše v krásném prostoru Třech Ocásků. Důležitým bodem programu byl kvíz, díky kterému jsme se všichni blíž poznali a zároveň otestovali svoje znalosti nejen o MUNI POMÁHÁ a MUNI obecně, ale také o filmech, slavných osobnostech a kultuře. Po kvízu následovala tombola, ve které byly dary od našich sponzorů a něco málo z našeho merche.

A pak už jsme si jen povídali, bavili se a tančili, jak to na oslavách bývá. Atmosféra byla vřelá a všechny nás těšilo být v přítomnosti tolika dobrých lidí.

Chtěli bychom moc poděkovat Hnutí Brontosaurus, festivalu Jeden svět Brno, ženskému vzdělávacímu spolku VESNA a Dimchi - fermentované dobro za krásné dary do tomboly a za spolupráci. Velké díky patří také všem, kdo dorazili, a našim skvělým dobrovolníkům a podporovatelům.

Děkujeme za skvělý čas a už teď se těšíme na další setkávání!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info