Piknik & Jóga s MUNI POMÁHÁ

V úterý 11. června se bude konat v parku Lužánky již potřetí piknik pořádaný pro dobrovolníky a všechny přátele našeho dobrovolnického centra. Tentokrát ale s malou obměnou...

5. 6. 2024

Bez popisku

Přijďte s námi strávit odpočinkové odpoledne, které bude zahájeno jógou a následně oprášíme piknikové deky. Můžete se přijít protáhnout nebo si jen tak odpočinout u něčeho dobrého. Jedním z cílů setkání je také posdílet, co se u nás i u vás v průběhu posledních měsíců událo a co nás v létě a dále čeká.

Jóga

Naše setká zahájíme lekcí jógy15:00, a to pod vedením Sáry Šrámkové, která je studentka Fakulty sportovních studií. Pokud si budete chtít zacvičit, přineste si prosím s sebou podložku/deku/ručník případně pohodlnější oblečení.

Piknik

Po józe nás v 16:00 čeká odměna ve formě pikniku a všelijakých dobrot. Jídlo i pití bude zajištěno, určitě ale můžete přinést něco ze svých zásob. V rámci naší ekologické snahy si prosím zkuste přinést i něco na pití (kelímek, hrneček, flaška atd.). Na místě budou k dispozici deky, hry a počítáme s prouděním zábavy cca do 20:00.

Všechny informace dále najdete na facebookové události. Tam nám prosím dejte vědět, zda za námi dorazíte.

Medailonek jogínky

Sára je studentka Fakulty sportovních studií a taky studentka jógy. Jógu považuje za nekončící studium, protože je pořád co nového objevovat. Ve svých lekcích se snaží najít sílu a jemnost, spojení mysli a těla a prožití přítomného okamžiku. Je certifikovanou lektorkou od Yoga Brno Alliance.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info