Zapojte se do letní školy doučování

Letní školu chceme pořádat hlavně z důvodu narůstajících rozdílů mezi dětmi způsobené distanční výukou. Podpořit chceme děti ze znevýhodněného prostředí, jako jsou děti ze sociálně slabých rodin, děti cizinců, z SOS vesniček nebo pěstounských rodin. Pro tentokrát se zaměříme na žáky 1. stupně ZŠ.  Naším cílem je děti povzbudit a motivovat je k učení, a to pozitivním přístupem a metodou „škola hrou“.

18. 6. 2021

Bez popisku

Kdo se může zapojit?

Zapojit se může kdokoliv. Bude skvělé, pokud už máte nějakou zkušenost s doučováním či volnočasovými aktivitami, ale není to rozhodně podmínkou. Nejdůležitější je chuť pomáhat a být zapálen pro věc, nebudete na to sami.

S čím můžete pomoci?

  • připravit harmonogram týdne
  • doučovat
  • hlídat, hrát si a vymýšlet volnočasové aktivity
  • organizovat

Kdy se bude letní škola doučování konat?

Plánujeme dva turnusy, ve všední dny vždy v časech od 8 do 17 hodin. Zapojit se můžete i na část dne nebo pouze do příprav.

 - 1. turnus: 16. - 20. 8. 2021

- 2. turnus: 23. - 27. 8. 2021

Čím vás podpoříme?

Můžeme nabídnout úvodní zaškolení, průběžné mentorování, závěrečnou supervizi a tým lidí, kteří vám budou oporou. A k tomu všemu nebudete mít hlad, stravu zajistíme 😊

Pokud vás letní škola zaujala, neváhejte se přihlásit k této žádosti o pomoc v mobilní nebo webové aplikaci nebo nás kontaktujte na mailu pomoc@muni.cz.

 

Těšíme se, že do toho půjdete s námi!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info