Chci pomáhat

Stále hledáme dobrovolníky! Stále jsou lidé, kteří potřebují pomoc s doučováním, hlídáním, doručením nákupu nebo vyzvednutím léků. Stále jsou organizace, které hledají dobrovolníky s různorodými dovednosti. Pomáhejte s námi dál!

Zásady chování dobrovolníka

Chci se zapojit!
Jak můžu pomoci?

1. Zaregistrujte se do naší databáze dobrovolníků

Formulář pro studenty a zaměstnance MUNI (přihlášení přes Office365m zdaání emailu ve tvaru UČO@muni.cz a primárního hesla)

Formulář pro dobrovolníky z řad veřejnosti 

2. Přihlaste se do naší webové aplikace a vyberte si, komu chcete pomoci
Pokud chcete pomáhat, nemusíte již čekat, až Vás někdo z našeho Dobrovolnického centra osloví. Můžete si sami vybrat, s čím konkrétně chcete pomoci a začít.

Jak si mohu sám vybrat, kde chci pomáhat

3. Zůstaňte s námi v kontaktu

Zapojte se do naší skupiny na Facebooku MUNI pomáhá Dobrovolníci, kde vás informujeme o tom, kde a jak je aktuálně potřeba pomoci.

Sledujte nás na FacebookuInstagramu

Chcete pomoci i jinak?
Máte vlastní nápad nebo projekt?

Události posledních měsíců vedou k tomu, že se Dobrovolnické centrum stává trvalou součástí Masarykovy univerzity. Chceme navázat na nebývalý rozměr pomoci, který se podařilo zajistit a vybudovat na Masarykově univerzitě platformu, která pomůže studentům i dobrovolníkům z veřejnosti pomáhat tam, kde to má smysl.

Pokud se chcete zapojit nebo realizovat vlastní projekt, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na spolupráci! Kontaktujte nás na mail@munipomaha.cz

Masarykova univerzita v tom není sama!

V Brně i zbytku republiky vzniklo hned několik dobrovolnických iniciativ, do kterých se můžete zapojit: