Kristýna_baner

Jak se zapojit?

Možností jak se zapojit do našeho dobrovolnického centra je více. Obecně platí, že se nebráníme jakékoliv formě spolupráce.

Jako dobrovolník

Jako dobrovolník můžete začít s jednoduchými žádostmi o pomoc, které nevyžadují žádné speciální znalosti, nebo si vyzkoušet expertní dobrovolnictví, které je naopak na vaší odbornosti založeno. Ideálním startem je stažení naší mobilní aplikace, kde si vyberete, s čím chcete pomáhat.

chci pomoci jako dobrovolník

Jako koordinátor dobrovolníků

Především v krizových obdobích, jako je i nyní pomoc při druhé vlně epidemie koronaviru, je velice vítaná pomoc těch, kteří mají zájem se zapojit na delší období a jsou ochotni nést větší díl odpovědnosti. Činnost koordinátora dobrovolníků je různorodá a určitě obohacující. Máte zájem si ji vyzkoušet? Napište nám na mail@munipomaha.cz.

Jako supervizor, garant, mentor

Pokud máte odborné znalosti, které můžete nabídnout jiným dobrovolníkům, jste v našem dobrovolnickém cenrtu také vítáni. Domníváme se, že dobrovolnické centrum v univerzitním prostředí má v tomto ohledu velký potenciál. Budeme se těšit na vaši zprávu, pokud máte zájem ujmout se v některém z našich dobrovolnických projektů role supervizora, garanta nebo mentora. Napište nám na mail@munipomaha.cz.

Jako partner

Podpora našich partnerů je pro nás velice důležitá, ať už se jedná o podporu finanční, materiální nebo o možnost sdílení zkušeností a kontaktů. Důležité je, že v naší činnosti nejsme sami. Vidíte prostor pro spolupráci našeho dobrovolnického centra a vaší organizace? Napište nám, prosím, na mail@munipomaha.cz.

naši partneři

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info