Kde se zapojit?

Zprostředkováváme dobrovolnické příležitosti po celé České republice. V naší mobilní aplikaci MUNI POMÁHÁ máte možnost uvést až tři adresy, na kterých se pravidelně pohybujete, a v okolí kterých chcete pomáhat. V přehledu žádostí o pomoc navíc vidíte všechny a u každé je uvedena informace o lokalitě.

Nemáme ambici vytvářet něco, co už někdo jiný dělá skvěle. Našim cílem je propojit vás s těmi nejlepšími.

Existuje řada dobrovolnických center a spolků, které dlouhodobě pracují na dobrovolnických projektech různého zaměření. Pokud hledáte, kde pomáhat dlouhodobě nebo v jiné oblasti než jsou programy našeho dobrovolnického centra, určitě je z čeho vybírat. Na tomto místě budeme prezentovat organizace, se kterými spolupracujeme, a které vám můžeme doporučit. Jejich dobrovolnické výzvy na konkrétní dobrovolnické činnosti se také objevují v naší mobilní aplikaci MUNI POMÁHÁ. Tu je tedy rozhodně výhodné mít staženou, i když se rozhodnete ve výsledku pomáhat pod jinou organizací.

aplikace muni pomáhá

Do 30. října se můžete hlásit do programu Mladí dobrovolníci OSN pro rok 2021

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky vyhlásilo výběrové řízení pro dobrovolníky na pozice  vypsané v rozličných agenciích OSN v celkem 8 zemích (Etiopie, Gruzie, Turecko, Ukrajina, Jordánsko, Kambodža, Moldavsko, Myanmar). Podmínky a detailní informace najdete na webu ministerstva.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info