MUNI POMÁHÁ připravuje speciální merch pro dobrovolníky! 

Těšit se můžete na edici předmětů, které si budete moci jako dobrovolníci MUNI POMÁHÁ zakoupit nebo je budeme rozdávat. Chcete ovlivnit, jaké předměty do něj zahrneme? Zapojit se můžete i do tvorby samotného designu či sloganů. 
Hlasujte o podobě merche, svoje názory můžete dát vědět prostřednictvím dotazníku do 18. 5. 

Připomínáme spuštění nové verze mobilní i webová aplikace

už od 19. 4. můžete využívat pro vyhledávání dobrovolnických příležitosti nejen svůj chytrý telefon, ale i web. Díky tomu je dobrovolnictví zase o něco přístupnější.
Pro hladké vyhledávání je potřeba zkontrolovat svůj profil a případně ho doplnit, neobejdete se bez aktualizace aplikace. 
Jak se vám na webu dobrovolnik.munipomaha.cz pracuje? Líbí se vám a vše funguje, jak má? Dejte nám vědět svoji zpětnou vazbu na něj na pomoc@munipomaha.cz . Děkujeme!
Máte zkušenosti user experience design? Hledáme dobrovolníky, kteří mají s UX praxi a zapojí se do vylepšování. Pište na pomoc@munipomaha.cz.

Chcete sdílet svůj dobrovolnický příběh a být součástí knihy?

Staňte se součástí knihy Covid POZITIVNĚ, kterou připravuje spisovatelka Michala Jendruchová. Pokud jste ochotni sdělit svůj dobrovolnický příběh, který zapadá do konceptu knihy, že kolem nás se toho děje také spoustu pozitivního a povzbudivého. Nebo naopak víte o silném a inspirujícím osudu někoho, komu jste pomáhali, tak napište do 18. 5. na pomoc@munipomaha.cz

Očkovací centrum Znojmo hledá administrativní pomoc na léto

Máte přes léto volno? OC Znojmo hledá administrativní posily na práci na PC, které se zapojí dlouhodobě v termínu 15. 6. - 31. 8. Dobrovolníci nebudou chodit denně, budou se střídat (vše závisí od počtu vakcín). Pracovní doba bude od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30, pokud bude vakcín více, pracovní doba se bude prodlužovat. S dobrovolníky bude uzavřena smlouva na DPP, s částkou 100-120kč/h. Pokud máte zájem, hlaste se přes aplikaci. 

  

Hledáme koordinátora pro spolupráci s organizací Mezi námi 

Chcete se podílet na propojování generací? Zapojte se do naší spolupráce s organizací Mezi námi o.p.s. a staňte se koordinátorem projektu Přečti a rozběhněte klub pohádkových babiček v Brně. Zahrnuje to komunikaci se seniory a mateřskými školkami a propojování těchto dvou skupin.
Hledáme člověka, který se může zapojit dlouhodobě (rok a více) a má dostatek času, protože koordinace těchto aktivit může být v některých obdobích náročnější. Práce bude odměněna i finančně, jedná se o částečný úvazek. 

Bez popisku

Letní škola

Poptávek po doučování ze stran rodičů i škol stále přibývá, distanční výuka způsobila spoustě dětem problémy ve studiu, které se bohužel prohlubují. My tento negativní trend sledujeme a chceme ho alespoň trochu zvrátit. Proto se chystáme i během léta doučovat a pokud to okolnosti dovolí, tak spustit i letní školu.
Zatím je vše ve fázi nápadu a hledáme aktivní jedince, kteří by se chtěli na tomto programu podílet, a rozjet ho s námi. Pokud chcete pomoci a být u vzniku této nové letní aktivity, tak se nám ozvěte na pomoc@munipomaha.cz.
Nabízíme různou míru zapojení se. Hledáme hlavního koordinátora programu, ale i ty kteří budou vymýšlet formu letní školy, její aktivity, dále i lektory a učitele.  

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info