Řekněte si o naši pomoc

Stále nabízíme pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Neváhejte se na nás obrátit a domluvíme se na pomoci, která je z naší strany aktuálně možná. Pomáháme dál jednotlivcům i institucím.

 

Potřebuji pomoc

Naše linky, email i formuláře jsou stále v provozu. Především v akutních případech se neváhejte na nás dál obracet.

  • Volejte na číslo 549 498 800.
  • Pište SMS se svým jménem na číslo 775 855 633 / 775 855 636 a my se vám následně ozveme.
  • Pište na e-mail pomoc@muni.cz.
  • Klikněte na tlačítko a registrujte se přes formulář:

Potřebuji pomoc jako jednotlivec Potřebujeme pomoc jako organizace

Masarykova univerzita je zprostředkovatelem dobrovolnické činnosti, nezodpovídá za dobrovolníky ani za podmínky pomoci domluvené mezi příjemcem pomoci a dobrovolníkem.

Psychologická pomoc

Momentální situace není lehká a na mnoho lidí tak dopadají psychické těžkosti a problémy. Vlivem dlouhodobé izolace řadě z nás chybí lidský kontakt a potřebujeme si občas s někým popovídat nebo sdílet své starosti. Starejte se o svoje duševní zdraví, věnujte pozornost psychohygieně a při prvních pocitech, že na to nestačíte, vyhledejte některou z níže uvedené pomoci.

Psychologická pomoc - rozcestník

LINKY PRO SENIORY

Mapa dobrovolníků

Zjistěte, zda jsou ve vašem okolí dobrovolníci, kteří jsou připraveni vám pomoci! Mapa je pravidelně aktualizována. Abychom chránili soukromí dobrovolníků, jsou data o jejich přesné poloze anonymizována do územních jednotek částí obcí.

Pomoc v podobě informací

Někdy je člověk schopen si pomoci sám, ale potřebuje vědět, kde hledat a kam se podívat. Připravili jsme pro vás přehled důvěryhodných zdrojů a několik praktických tipů.

linky pro seniory Psychologická pomoc - rozcestník informace o rouškách a respirátorech namíchejte si vlastní dezinfekci střih pro dětskou roušku jak dezinfikovat respirátor a brýle zásady větrání místností

Jste studentem MU a máte právní dotaz?

Nově je studentům MU nabízena služba Studentské právní poradny, na kterou se můžou obracet s právními dotazy ze svého života. 

Více o studentské právní poradně

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info