Pojďme zasadit pár stromů s Brontosaury

Chceš věnovat svůj čas něčemu smysluplnému?

Připoj se k nám a k Hnutí Brontosaurus na víkendovku s názvem Pomoc s obnovou krajiny na jižní Moravě, na které se dozvíš užitečné informace o ovocných stromech, a budeš si moci několik z nich zasadit.

25. 10. 2022

Bez popisku

Víkendový kurz bude zaměřen na roli stromů v krajině, jak správně naplánovat výsadbu, jaké druhy a odrůdy si vybrat, na co si dát pozor v prvních letech po vysázení stromů a v budoucnu.

Akce proběhne v Moravské Nové Vsi a v Mikulčicích. Začínáme v pátek 4. 11. večer a rozloučíme se v neděli 6. 11. po obědě. Po celou dobu akce budou zajištěny vegetariánské snídaně, obědy a večeře a ubytování v klubovnách Hnutí Brontosaurus. Potřebuješ jen vlastní spacák, kurzovné a stravu hradíme za Tebe my.

Jak se přihlásit?

  • Stačí vyplnit údaje do následujícího formuláře.
  • Nebo se přihlas v aplikaci MUNI POMÁHÁ, kde najdeš žádost o pomoc s názvem Pomoc s obnovou krajiny na jižní Moravě.

Co když se nemůžu zúčastnit celého programu nebo nemám zájem o sázení stromů?

To vůbec nevadí. Formulář se tě zeptá, na které dny potřebuješ zajistit ubytování a stravu. Pokud se nemůžeš nebo nechceš sázení a workshopů účastnit, stačí u otázky Víkendový program zakliknout, jestli máš zájem o vzdělávací program i výsadbu stromů, nebo jestli budeš radši, když ti zajistíme jinou práci.

Budeme se na Tebe těšit!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info