Ve sbírce Masarykovy univerzity je již přes 250 tisíc korun

Dobrovolníci MUNI POMÁHÁ stále v koordinaci s krizovým štábem JMK pomáhají v obcích zasažených tornádem. Kromě této pomoci univerzita také zřídila transparentní účet, finance ze sbírky také poputují na Hodonínsko a Břeclavsko.

29. 6. 2021

V režii dobrovolníků MUNI POMÁHÁ je úklid, odklízení trosek, balení potravin, poskytnutí  psychologické pomoci a v současnosti také vytváření celodenního programu pro děti ze zasažených obcí.

Pokud chcete pomoci, máte zájem o manuální práci, ale právě  i o práci s dětmi a psychologickou pomoc, hlaste se do aplikace MUNI POMÁHÁ.  

Pomoc může každý také prostřednictvím Sbírky pomoci lidem v postižených oblastech jižní Moravy. Masarykova univerzita pro tyto účely zřídila transparentní účet, na kterém je již vybráno přes 250 tisíc korun.

Název účtu MUNI Pomáhá – Tornádo

Běžný účet číslo 123-3118150227/0100

IBAN CZ43 0100 0001 2331 1815 0227

Měna účtu CZK

Masarykova univerzita má v postižených oblastech i své studenty a zaměstnance, kterým je připravena pomoci. "Pomáháme i svým lidem a chceme, aby se na nás - na MUNI POMÁHÁ - obraceli napřímo," potvrdila prorektorka pro záležitosti studentů a absolventů Simona Koryčánková. Studenti mohou okamžitě zažádat o stipendium v tíživé životní situaci.

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info