Pomáhejte s MUNI lidem v postižených oblastech na jižní Moravě

Masarykova univerzita organizuje pomoc dobrovolníků lidem, kteří byli zasaženi přírodním neštěstím na jižní Moravě.

Přispějte finančně prostřednictvím transparentního účtu Masarykovy univerzity nebo pomozte jako dobrovolník na místě. Děkujeme!

Jak můžu pomoci Potřebuji pomoc

Dodržujte pravidla bezpečné pomoci!

Při každé dobrovolnické činnosti musíme všichni postupovat tak, aby nebylo ohroženo zdraví ani dobrovolníka ani příjemce pomoci. Přečtěte si důkladně pravidla pomoci při pandemii!

pokyny pro dobrovolníky

Medaile MŠMT pro studenty Masarykovy univerzity!

Medaili Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy získali studenti Masarykovy univerzity, kteří se v rámci dobrovolnického centra MUNI širokou měrou zapojili do aktivní pomoci během pandemie Covid-19. 

Více informací

Stáhněte si aplikaci MUNI POMÁHÁ do svého telefonu!

S aplikací nám dáte vědět, kde a s čím chcete pomáhat. Okamžitě vidíte nejnovější žádosti o pomoc, můžete se k nim registrovat a začít pomáhat.

V úterý 20. 4. 21 jsme vydali novou verzi aplikace. Pokud již máte aplikaci staženou je nutné ji aktualizovat prostřednictvím obchodu Google Play nebo App Store. Nově můžete pro přístup do aplikace využívat i webovou adresu dobrovolnik.munipomaha.cz Pro přihlášení do obou verzí aplikace prosím používejte stejný přihlašovací účet (MUNI, Google nebo Apple ID). 

aplikace muni pomáhá

Pomáhej s MUNI dál

Nejsme si jistí kolikáté vlně epidemie koronaviru čelíme, ale víme jistě, že pomoc dobrovolníků je stále potřeba. Navíc, jak se ukazuje, v některých oblastech je potřeba pomoc dobrovolníků bez ohledu na pandemii. Chcete pomoci? Seniorům s nákupy, dětem s doučováním, v očkovacích centrech, v organizacích, kde vlivem epidemie dochází lidské síly?

Pomáhejte s námi dál, jako dobrovolníci, jako dárci nebo jako spolutvůrci dalších dobrovolnických projektů MUNI.

Aktuality

Další aktuality

Články

Další články

Pomáhají nám pomáhat

Projekt je spolufinancován Jihomoravským krajem.

Bez popisku

Zobrazit všechny partnery

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info